FAQ k BUM
neboli často kladené otázky

Důležité termíny!

Během září bude program a nabídka workshopů definitivní. Vy můžete v klidu objevovat a přemýšlet na nejlepším mixem témat. Registrace na konkrétní workshopy bude otevřená od 11. října 2021. A v sobotu 23. října 2021 se na vás těšíme na místě.

Epidemiologická situace

Protože je situace nejistá a mění se každým dnem, prosíme o dodržování mimořádných nařízení, jejich znění se můžete dočíst na stránkách Covid portálu. Mějte tedy připravený doklad o očkování nebo test, do kterého při vstupu na akci nahlédneme. A respirátory to budou jistit.

Mohu na konferenci dorazit bez registrace?

Slibujeme, že registrace je krátká a jednoduchá. Bylo by škoda těšit se na workshop, který nakonec bude plně obsazený.

Co když budou všechny workshopy obsazené?

Pokud se přece jen chcete zúčastnit, ozvěte se nám, organizátorům, a my zjistíme, co se dá dělat.

Je konference skutečně zdarma?

Ano, skutečně je. Dovolíme si vás požádat pouze o poplatek za oběd. Část nákladů nám pomáhají hradit společnosti Google a Nakladatelství Didaktis a  a MŠ Didaktis.

Jak se dostanu na místo konference?

Autem

Z Prahy, ze západu – z dálnice D1 sjezd 201 letiště Tuřany a pak nejlépe podle navigace.

Z Ostravy, ze severu a z východu – z dálnice D1 sjezd 203 a pak nejlépe podle navigace.

Z Bratislavy, z jihu – z dálnice D2 sjeďte na D1. Po 4 km sjeďte na sjezdu 201 letiště Tuřany a pak nejlépe podle navigace.

MHD

Trolejbusem č. 25, vystupte na zastávce Pálavské náměstí.

Šalinou (neboli tramvají pro mimobrněnské) č. 8 od hlavního nádraží na zastávku Novolíšeňská, přestupte na trolejbus č. 25 nebo č. 26, vystupte na zastávce Pálavské náměstí.

Dá se v okolí zaparkovat?

Ano. Na Pálavském náměstí je mnoho parkovacích míst a parkovišť (viz mapa).

Budu potřebovat vlastní techniku?

Pokusíme se nějakou techniku zajistit. Se svými miláčky si zřejmě ale budete rozumět líp.

Mám si předem připravit nějakou aplikaci?

Anotace jednotlivých workshopů, na které jste se zaregistrovali, vám určitě poradí. V případě nejasností nám neváhejte napsat dotaz.

Jak to bude s obědem?

Ať k nám jedete zdaleka, nebo jen ze sousední městské části, zajistili jsme pro vás možnost oběda a také drobné občerstvení. Teplý oběd v prostorách školy zaručí příjemné chvilky pro setkávání. Myslíme i na vegetariány. 😊

  • Zašlete prosím částku 250 Kč na účet 396774036/5500, v.s. platby 23102021 (POVINNÝ!!!, BEZ NĚJ PLATBU NELZE SPÁROVAT).

  • Upozorňujeme, že částka není vratná v případě zrušení události tři dny před zahájením z důvodu vládních nařízení či v případě vaší absence. Oběd je možno zakoupit pouze se svačinami, ne odděleně. Částku je nutné uhradit nejpozději do 20. 10. 2021. Děkujeme za pochopení.

  1. Polévka, brambory, kuřecí řízek

  2. Vegetariánský chod: Polévka, brambory, zeleninový karbanátek

  3. BL/BM: Polévka, hlavní chod (bezlepková/bezmléčná) varianta.

Mohu se sám nějak zapojit a pomáhat?

Samozřejmě. Napište nám, sdílejte akci na sociálních sítích, pozvěte spřátelené učitele… Prostě pomozte s propagací. Můžete nás i sponzorovat. Stále vítáme finanční i materiální pomoc. Přímo na konferenci buďte aktivními účastníky, komunikujte, sdílejte, vyměňujte si zkušenosti. Pomůžete tím budovat komunitního ducha a pozitivní otevřenou atmosféru celého setkání.