FAQ k BUM
neboli často kladené otázky

Důležité termíny!

Během září bude program a nabídka workshopů definitivní. Vy můžete v klidu objevovat a přemýšlet na nejlepším mixem témat. Registrace na konkrétní workshopy bude otevřená od 3. října 2023. A v sobotu 21. října 2023 se na vás těšíme na místě.

Mohu na konferenci dorazit bez registrace?

Slibujeme, že registrace je krátká a jednoduchá. Bylo by škoda těšit se na workshop, který nakonec bude plně obsazený.

Co když budou workshopy obsazené?

Pokud se přece jen chcete zúčastnit, ozvěte se nám, organizátorům, a my zjistíme, co se dá dělat. Namíchali jsme velmi rozmanitá témata a tak se nechte překvapit. Proč by informatik nemohl jít na výtvarku nebo češtinář hrát si s roboty? 

Je konference skutečně zdarma?

Konference BUMeeting je neziskový projekt, který tvoříme ve svém volném čase. Drobný účastnický poplatek zahrnuje vaše občerstvení (oběd, svačina, káva) a další náklady. Nepokryje zdaleka vše. Část nákladů nám pomáhají hradit GUG.CR e a  a MŠ Didaktis.

Jak se dostanu na místo konference?

Autem

Z Prahy, ze západu – z dálnice D1 sjezd 201 letiště Tuřany a pak nejlépe podle navigace. 

Z Ostravy, ze severu a z východu – z dálnice D1 sjezd 203 a pak nejlépe podle navigace. 

Z Bratislavy, z jihu – z dálnice D2 sjeďte na D1. Po 4 km sjeďte na sjezdu 201 letiště Tuřany a pak nejlépe podle navigace.  

MHD

Trolejbusem č. 27, vystupte na zastávce Pálavské náměstí.

Šalinou (neboli tramvají pro mimobrněnské) č. 8 od hlavního nádraží na zastávku Novolíšeňská, přestupte na trolejbus č. 25 nebo č. 26, vystupte na zastávce Pálavské náměstí.

Dá se v okolí zaparkovat?

Ano. Na Pálavském náměstí je mnoho parkovacích míst a parkovišť (viz mapa).

Budu potřebovat vlastní techniku?

Pokusíme se nějakou techniku zajistit. Se svými miláčky si zřejmě ale budete rozumět líp.

Mám si předem připravit nějakou aplikaci?

Anotace jednotlivých workshopů, na které jste se zaregistrovali, vám určitě poradí. V případě nejasností nám neváhejte napsat dotaz.

Jak to bude s obědem?

Po přihlášení na akci Vám zašleme fakturu na účastnický poplatek v hodnotě 500 Kč

Částka zahrnuje především celodenní stravování – těšit se můžete na chlebíčky, kanapky, miniřízečky či něco sladkého. Myslíme samozřejmě i na vegetariány. Nebude chybět ani lahodná káva, která zpříjemní neformálně strávené chvilky. 

Mohu se sám nějak zapojit a pomáhat?

Samozřejmě. Napište nám, sdílejte akci na sociálních sítích, pozvěte spřátelené učitele… Prostě pomozte s propagací. Můžete nás i sponzorovat. Stále vítáme finanční i materiální pomoc. Přímo na konferenci buďte aktivními účastníky, komunikujte, sdílejte, vyměňujte si zkušenosti. Pomůžete tím budovat komunitního ducha a pozitivní otevřenou atmosféru celého setkání.